کلاس آزمون عملی کارشناسی طراحی صنعتی

کلاس های کنکور عملی (آزمون عملی کنکور هنر) طراحی صنعتی

 

رشته های دانشگاهی هنر در حالت کلی به 2 نوع متمرکز و نیمه متمرکز تقسیم می شوند. رشته های متمرکز رشته هایی مانند کارشناسی فرش، مرمت آثار تاریخی، باستان شناسی و ... را شامل می شوند . اما رشته های نیمه متمرکز طیف وسیع تری از رشته ها را در بر می گیرد. این رشته ها شامل آن رشته هایی می شود که داوطلبان برای قبولی در آنها علاوه بر شرکت در کنکور هنر (یا همان آزمون تئوری)، باید در آزمون عملی نیز سنجیده شوند. البته این آزمون عملی به تناسب انتخاب رشته داوطلبان متفاوت خواهد بود .

60 درصد از نمره ی کل داوطلبان برای قبولی در کنکور سراسری هنر را کنکور تئوری هنر ( آزمون مرحله اول ) و 40 درصد از نمره ی کل را آزمون عملی ( کنکور مرحله دوم ) به خود اختصاص می دهد. در واقع ضریب 6 برای کنکور هنر و ضریب 4 برای آزمون عملی . داوطلبان از جمع نمرات این دو آزمون تئوری (کنکور هنر) و عملی (مرحله دوم) رتبه بندی نهایی می شوند و در صورت موفقیت، به دانشگاه را می یابند (البته این فرآیند فقط مربوط به رشته های نیمه متمرکز است).

طراحی صنعتی یکی از این رشته های نیمه متمرکز است. در واقع داوطلبان برای قبولی در رشته طراحی صنعتی باید پس از گذراندن کنکور هنر در مرحله ی اول بعد از حدود 30 تا 45 روز در آزمون عملی طراحی صنعتی شرکت کنند. مجموع نمرات این دو مرحله آزمون به موفقیت وقبولی ختم خواهد شد.

آکادمی دیزاین بعد سوم مرکز تخصصی برگزاری دوره های آمادگی آزمون های طراحی صنعتی در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، همواره جامع ترین و موثرترین کلاس ها را در این زمینه برگزار می کند. برای اثبات این مطلب کافیست به مطلب زیر توجه نمایید:

- هر ساله حدود 50 نفر از شرکت کنندگان در دوره های آمادگی آزمون عملی کنکور هنر آکادمی بعد سوم (در رشته ی طراحی صنعتی) موفق به راه یابی به دانشگاه های مختلف کشور می شوند. این در حالی است که درصد قابل توجهی از قبولی های هر سال دانشگاه های برتر کشور در رشته طراحی صنعتی ( دانشگاه تهران، دانشگاه هنر، دانشگاه علم و صنعت) را دانش آموختگان و شرکت کنندگان در دوره  های آزمون عملی طراحی صنعتی آکادمی دیزاین بعد سوم به خود اختصاص می دهند .

دلیل این نتایج موفق و چشمگیر محتوای مدون و جامع دوره، اساتید مجرب و با سابقه ای است که در سراسر جامعه طراحی صنعتی و کنکور عملی کارشناسی و کارشناسی ارشد طراحی صنعتی زبانزد همگان هستند.

همچنین برای آشنایی با رزومه آکادمی بعد سوم در کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی نیز می توانید به لینک زیر مراجعه فرمایید:

http://www.idacademy.ir/content/?id=1013 

 

شرح دوره ی آمادگی آزمون عملی کارشناسی طراحی صنتی آکادمی بعد سوم به شرح زیر است :

اسکچینگ، راندو و بهبود دهی فرم؛ مدرس: مهیار صامت حقیقی (مدیر گروه طراحی صنعتی دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد، با سابقه 13 سال تدریس کلاس های کارشناسی و ارشد طراحی صنعتی)

هایبرید اسکچینگ، مطالب تئوری و مباحث مطرح در آزمون؛ مدرس: مهدی اصل فلاح (عضوهیات علمی گروه طراحی صنعتی دانشگاه هنر تهران، مولف «کتاب خط طلایی، صد نکته طلایی در آموزش طراحی»، با سابقه 12 سال تدریس کلاس های آمادگی کنکور کارشناسی طاحی صنعتی)


 18 ساعت 

 

18 ساعت

برای اطلاعات بیشتر با آکادمی دیزاین بعد سوم تماس بگیرید.

تلفن: 26407646


تاریخ ارسال: 1396/07/28    تعداد بازدید: 2090

مطالب مرتبط:
آخرین اخبار:

آثار متین نظیفی٫ مدرس مدلسازی با راینو آکادمی بعد سوم آثار متین نظیفی٫ مدرس مدلسازی با راینو آکادمی بعد سوم
سوالات کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی 99 سوالات کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی 99
عضویت در خبرنامه:


T  +98 21  26407646