دوره آموزشی طراحی خودرو گروه سنی بزرگسالان/ دانش آموزان

دوره طراحی خودرو آکادمی دیزاین بعد سوم

از دلایل موفقیت کمپانی های تولیدی خودرو در جهان توجه به استایل خودرو، سلیقه افراد جامعه، ایمنی خودرو، راحتی کاربران خودرو، نیاز جامعه، مارکتینگ، هویت بصری و بسیاری عوامل دیگر است. مجموعه این عوامل در فرآیندی به نام دیزاین خودرو جمع می شوند. در واقع دیزاین یا طراحی خودرو شامل بازه وسیعی از دانش زیبایی شناسی، مهارت طراحی و اصول علم و مبانی طراحی خودرو است. توجه به این مسائل می تواند یک کمپانی را در شناخت بازار طراحی و تولید و فروش به موفقیت برساند، بنابراین واضح است که بدون دانش و علم طراحی و بدون کسب مهارت دیزاین موفقیت در این زمینه دور از ذهن به نظر می رسد.

آکادمی دیزاین بعد سوم اولین مرجع تخصصی آموزش گرایش های مختلف دیزاین و طراحی صنعتی، یازدهمین دوره طراحی خودروی خود را در تابستان به مدت 3 ماه برگزار می کند. در این دوره سعی بر ارتقا «دانش تخصصی طراحی خودرو»، «مهارت اسکچینگ» و «مهارت مدلسازی با نرم راینو» شرکت کنندگان خواهد بود. به همین منظور از دانش و مهارت اساتید متبحری استفاده می شود که تجربه اجرایی، سابقه تحصیلی، آموزشی و هنری قابل توجهی در این زمینه داشته اند.

در دوره طراحی خودرو آکادمی دیزاین بعد سوم علاوه بر آموزش مهارت اسکچینگ و استایلینگ خودرو (فرم پردازی و هویت سازی در اتومبیل)، مدلسازی با نرم افزار راینو نیز مد نظر قرار داده می شود. گفتنی است دوره طراحی خودروی آکادمی دیزاین بعد سوم تنها دوره کامل و جامع طراحی خودرو در کشور است، که در طی یک ترم 3 ماهه به آموزش موارد هنری و مطالب مورد نیاز می پردازد، بطوریکه دانشجویان پس از اتمام این دوره آموزشی توانایی طراحی و مدلسازی یک خودرو با قابلیت های استاندارد را خواهند داشت.

توجه: این دوره در دو گروه سنی برگزار می شود. گروه سنی بالای 18 سال ویژه بزرگسالان خواهد بود و گروه دانش آموزان مختص شرکت کنندگان با سن 14 تا 18 سال می باشد.


طراحی مقدماتی خودرو(اسکچینگ مقدماتی)

مدرس: معین کهریزی
طول دوره: 12 ساعت (این دوره مختص کسانی است که تاکنون تجربه طراحی نداشته اند)

اسکچینگ تخصصی خودرو

مدرس: علیرضا محمد زاده

طول دوره: 24 ساعت

مدلسازی خودرو با آلیاس

مدرس: جمیدرضا شالیان

طول دوره :30 ساعتبرای کسب اطلاعات تکمیلی و یا رزرو ثبت نام با تلفن آکادمی تماس و یا به محل آکادمی مراجعه بفرمایید:

تلفن: ۲۶۴۰۷۶۴۶

آدرس: تهران، بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک ۱۴، واحد ۴


تاریخ ارسال: 1396/07/28    تعداد بازدید: 2902

مطالب مرتبط:
آخرین اخبار:

دوره «حضوریآنلاین» تابستانی مدلسازی و رندرینگ با راینو و V-ray راینو با %15 تخفیف تا 20 خرداد دوره «حضوریآنلاین» تابستانی مدلسازی و رندرینگ با راینو و V-ray راینو با %15 تخفیف تا 20 خرداد
دوره «حضوریآنلاین» تابستانی طراحی داخلی (معماری داخلی) با ارائه مدرک بین المللی و %20 تخفیف تا 20 خرداد دوره «حضوریآنلاین» تابستانی طراحی داخلی (معماری داخلی) با ارائه مدرک بین المللی و %20 تخفیف تا 20 خرداد
عضویت در خبرنامه:


T  +98 21  26407646