دوره زمستانی آموزش طراحی خودرو

از دلایل موفقیت کمپانی های تولیدی خودرو در جهان توجه به استایل خودرو، سلیقه افراد جامعه، ایمنی خودرو، راحتی کاربران خودرو، نیاز جامعه، مارکتینگ، هویت بصری و بسیاری عوامل دیگر است. مجموعه این عوامل در فرآیندی به نام دیزاین خودرو جمع می شوند. در واقع دیزاین یا طراحی خودرو شامل بازه وسیعی از دانش زیبایی شناسی، مهارت طراحی و اصول علم و مبانی طراحی خودرو است. توجه به این مسائل می تواند یک کمپانی را در شناخت بازار طراحی و تولید و فروش به موفقیت برساند، بنابراین واضح است که بدون دانش و علم طراحی و بدون کسب مهارت دیزاین موفقیت در این زمینه دور از ذهن به نظر می رسد.

آکادمی دیزاین بعد سوم اولین مرجع تخصصی آموزش گرایش های مختلف دیزاین و طراحی صنعتی، دوازدهمین دوره طراحی خودروی خود را در زمستان ۹۸ به مدت ۳ ماه برگزار می کند. در این دوره سعی بر ارتقا «دانش تخصصی طراحی خودرو»، «مهارت اسکچینگ» و «مهارت مدلسازی با نرم راینو» شرکت کنندگان خواهد بود. به همین منظور از دانش و مهارت اساتید متبحری استفاده می شود که تجربه اجرایی، سابقه تحصیلی، آموزشی و هنری قابل توجهی در این زمینه داشته اند.

در دوره طراحی خودرو آکادمی دیزاین بعد سوم علاوه بر آموزش مهارت اسکچینگ و استایلینگ خودرو (فرم پردازی و هویت سازی در اتومبیل)، مدلسازی با نرم افزار راینو نیز مد نظر قرار داده می شود. گفتنی است دوره طراحی خودروی آکادمی دیزاین بعد سوم تنها دوره کامل و جامع طراحی خودرو در کشور است، که در طی یک ترم 3 ماهه به آموزش موارد هنری و مطالب مورد نیاز می پردازد، بطوریکه دانشجویان پس از اتمام این دوره آموزشی توانایی طراحی و مدلسازی یک خودرو با قابلیت های استاندارد را خواهند داشت.

 

دروس دوره:
- طراحی مقدماتی خودرو (اسکچینگ مقدماتی) - ۱۲ ساعت - معین کهریزی (این درس مختص کسانی است که تا کنون هیچگونه تجربه یادگیری طراحی را نداشته اند)
- اسکچینگ تخصصی طراحی خودرو - ۲۴ ساعت - مدرس: علیرضا محمد زاده 
- مدلسازی خودرو با نرم افزار - ۳۰ ساعت - مدرس: سجاد سلیمانی

شروع دوره: پنجشنبه 19 دی 98

با توجه به محدودیت تعداد نفرات کلاس های آموزشی آکادمی بعد سوم، بدیهی است اولویت ثبت نام با کسانی است که زودتر اقدام به ثبت نام قطعی نمایند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی و یا رزرو ثبت نام با تلفن آکادمی تماس و یا به محل آکادمی مراجعه بفرمایید:

تلفن: ۲۶۴۰۷۶۴۶

آدرس: بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک ۱۴، واحد ۴

همچنین مطالب بسیار جذاب دیزاین و اخبار مسابقات دیزاین را در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آکادمی می توانید دنبال کنید:

کانال تلگرام آکادمی بعد سوم:
http://telegram.me/third_dimension_academy
صفحه اینستاگرام آکادمی بعد سوم:
https://www.instagram.com/3rd_dimension_academy

 

 


تاریخ ارسال: 1397/10/06    تعداد بازدید: 1404

مطالب مرتبط:
آخرین اخبار:

دوره «حضوریآنلاین» تابستانی مدلسازی و رندرینگ با راینو و V-ray راینو با %15 تخفیف تا 20 خرداد دوره «حضوریآنلاین» تابستانی مدلسازی و رندرینگ با راینو و V-ray راینو با %15 تخفیف تا 20 خرداد
دوره «حضوریآنلاین» تابستانی طراحی داخلی (معماری داخلی) با ارائه مدرک بین المللی و %20 تخفیف تا 20 خرداد دوره «حضوریآنلاین» تابستانی طراحی داخلی (معماری داخلی) با ارائه مدرک بین المللی و %20 تخفیف تا 20 خرداد
عضویت در خبرنامه:


T  +98 21  26407646