کلاس های غیر حضوری مبانی نظری و تاریخ طراحی صنعتی ویژه تعطیلات نوروز 98

مبحث مبانی طراحی صنعتی و تئوری دیزاین بدون شک پایه و اساس تمامی پارامترهای موثر در فرآیند دیزاین را چه در آموزش و چه در جنبه های عملی تشکیل می دهد. قطعا بدون تئوری قوی و استدلال های نظری موجه، دیزاین و فرآیند طراحی از اصل عملی خود دور و به جنبه های صرفا هنری نزدیک می شود.
علاوه برمطالب فوق، مبحث مبانی نظری طراحی صنعتی یکی از 4 درسی است که در کنکور ارشد طراحی صنعتی مورد سوال واقع می شود. در کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی این درس دارای ضریب 3 می باشد. در واقع 30 درصد نمره کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی به این درس مربوط می شود.

همچنین تاریخ طراحی صنعتی نیز در کنکور، 10 سوال از 20 سوال مبحث تاریخ هنر و طراحی صنعتی را به خود اختصاص می دهد. این درس در کنکور نیز دارای ضریب 2 می باشد.
با توجه به توضیحات مطرح شده و اهمیت فوق العاده ی مطالب مربوط به مبانی و تاریخ طراحی صنعتی، آکادمی دیزاین بعد سوم کلاس های جامع وتخصصی و با حضور یکی از مطرح ترین اساتید کشور در این زمینه را برگزار می کند. برای بهره بردن توسط طیف وسیعتری از علاقه مندان، آکادمی دیزاین بعد سوم دوره جدید این کلاس ها را به صورت غیر حضوری (آنلاین) در تعطیلات نوروز برگزار می کند. 
مدرس این دوره، استاد مهدی اصل فلاح است. ایشان عضو هیات علمی دانشگاه هنر، مدرس موفق و با سابقه مباحث مبانی طراحی صنعتی و تاریخ طراحی صنعتی در دانشگاه و دارای تالیفات مقاله ها و کتب متعدد در این زمینه می باشد.

مباحث مورد بحث و آموزش در این کلاس عبارتند از:
- ماهیت و گرایش های دیزاین
- دیزاین، زیبایی شناسی و گشتالت
- دیزاین و نشانه شناسی
- فرآیند طراحی
- اصول طراحی
- رویکرد های دیزاین

- تاریخ و سبک شناسی طراحی صنعتی

- و کلیه مباحث مطرح در مبانی طراحی طراحی صنعتی ۱ و  ۲ دانشگاه

 

مدت دوره: 5 جلسه / شروع کلاس: 5 فروردین 98

 

برای آشنایی با رزومه چشمگیر آکادمی بعد سوم در کنکور سال های گذشته به لینک زیر مراجعه فرمایید:

http://www.3d-designacademy.com/details.asp?id=146

همچنین برای آشنایی بیشتر با کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی و سرفصل ها و دروس آن و گفتگو با رتبه های برتر سالهای گذشته می توانید به عضویت کانال کنکور ارشد طراحی صنعتی درآیید:

لینک سوپرگروه تلگرام کنکور ارشد طراحی صنعتی: 

https://t.me/joinchat/BfhC2kNxYl1jcOdCYPFzEg

برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن آکادمی تماس بگیرید.

تلفن: 26407646

آدرس: بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک 14، واحد4

کانال تلگرام آکادمی بعد سوم: http://telegram.me/third_dimension_academy

صفحه اینستاگرام آکادمی بعد سوم: 

https://www.instagram.com/3rd_dimension_academy

 


تاریخ ارسال: 1397/12/13    تعداد بازدید: 323

مطالب مرتبط:
آخرین اخبار:

دومین دوره حضوریآنلاین تابستانی مدلسازی و رندرینگ با راینو و V-ray راینو  دومین دوره حضوریآنلاین تابستانی مدلسازی و رندرینگ با راینو و V-ray راینو
دومین و سومین دوره حضوریآنلاین تابستانی اسکچینگ و راندو طراحی صنعتی دومین و سومین دوره حضوریآنلاین تابستانی اسکچینگ و راندو طراحی صنعتی
عضویت در خبرنامه:


T  +98 21  26407646