دوره آموزش اسکچینگ و راندوی طراحی صنعتی

دوره اسکچینگ و راندو آکادمی دیزاین بعد سوم

اولین مشخصه متمایز کننده یک طراح صنعتی از دیگر افراد جامعه قدرت بیان تصویری ایده های خلاق است. در صورت داشتن مهارت به تصویر کشیدن ایده هاست که می توان خود را به عنوان طراحی خلاق به جامعه و صنعت معرفی کرد، به همین خاطر است که اولین مهارتی که در مراکز آموزشی دیزاین دنیا آموزش داده می شود، مهارت اسکچینگ (طراحی دستی) و راندو است. بدیهی است که این دو مهارت مکمل و لازمه یکدیگرند.

یکی از نقاط ضعف دانشجویان و فارغ التحصیلان طراحی صنعتی در کشور، عدم توانایی بیان تصویری ایده ها در قالب اسکچ دستی و سریع است، در واقع ذهن مملو از ایده های جذاب، در گام اول با بیان تصویری ایده ها یا همان اسکچ سریع و گویا به تجلی می رسد.

درست است که امروزه نرم افزارهای متعدد سه بعدی سازی با رایانه به بیان تصویری ایده ها کمک کرده است، اما یادمان باشد که بهترین راه برای ایده پردازی و بیان ایده های بیشمار اسکچینگ است.


 

اسکچینگ یا طراحی دست آزاد،مدرس: مهیار صامت حقیقی (مدیر گروه طراحی صنعتی دانشگاه آزاد هنر و معماری، مدرس طراحی دانشگاه های هنر، علم و صنعت و آزاد هنر و معماری)

راندو و رنگ آمیزی با ماژیک، مدرس: معین کهریزی ( کارشناس ارشد طراحی صنعتی از دانشگاه تهران، نفر اول آزمون تئوری و عملی کارشناسی ارشد 95)

اسکچینگ یا طراحی دست آزاد – 21 ساعت (7 جلسه)

راندو و رنگ آمیزی با ماژیک - 15 ساعت (5 جلسه)

 

 

 

با توجه به محدودیت ظرفیت کلاس های آکادمی دیزاین بعد سوم، اولویت ثبت نام با کسانی است که زودتر ثبت نام قطعی نمایند. 
تلفن: 26407646- 021تاریخ ارسال: 1396/07/29    تعداد بازدید: 2657

مطالب مرتبط:
آخرین اخبار:

ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون کارشناسی ارشد طراحی صنعتی ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون کارشناسی ارشد طراحی صنعتی
دوره «حضوریآنلاین» زمستانی طراحی طلا و جواهرات با %20 تخفیف تا 25 آذر دوره «حضوریآنلاین» زمستانی طراحی طلا و جواهرات با %20 تخفیف تا 25 آذر
عضویت در خبرنامه:


T  +98 21  26407646