دوره پاییزی آنلاین طراحی مبلمان و منبت

طراحی مبلمان و منبت از آن دسته از شاخه های دیزاین است که با وجود رکود بازار تولید، همچنان دارای رونق نسبی است و در وضعیتی به مراتب بهتر از بسیاری از شاخه های طراحی و تولید قرار دارد. به همین نسبت وضعیت بازار کار برای طراحان منبت و مبلمان و علاقمندان این گرایش از دیزاین نیز مساعد تر می باشد. به همین دلیل و با توجه به آمادگی بازار کار برای جذب نیروی خلاق و آشنا به این گرایش، آکادمی دیزاین بعد سوم در راستای انجام رسالت خود مبنی بر پرورش طراحان خلاق و مستعد و معرفی به صنعت کشور، دوره ای جامع با دربرگرفتن کلیه موارد و ملاحظات شاخه طراحی منبت و مبلمان را به شرح زیر ارائه می کند. 

لازم به ذکر است که دوره طراحی مبلمان و منبت آکادمی دیزاین بعد سوم، آموزش طراحی انواع مبلمان های مدرن و کلاسیک را در برمی گیرد. (لغت منبت، اصطلاح تخصصی آن دسته از مبلمان های کلاسیک است که در زبان محاوره به مبلمان استیل یا تجملی مشهور است) 

 》۱۰% تخفیف پاییزی به شرکت کنندگان تعلق می گیرد. 

 

سرفصل های آموزشی این دوره عبارتند از:

- معرفی نرم افزارهای سه بعدی مورد استفاده برای طراحی مبلمان

- آشنایی سیستم های مدلسازی نربز و مش و مقایسه آن ها

- معرفی نرم افزار راینو و آموزش نحوه وارد کردن عکس به محیط نرم افزار راینو

- آموزش چگونگی برطرف کردن خطای پرسپکتیو عکس ها

- معرفی ابزارهای ترسیم دوبعدی، سه بعدی و سایر ابزارهای مورد نیاز در راینو

-  آموزش لایه بندی قطعات مبلمان و منبت برای سهولت کار با نرم افزار

- آموزش ترسیم های خطی در فضای سه بعدی نرم افزار

-  آموزش سطح سازی با استفاده از ترسیم های دو بعدی

- آموزش شکل های مختلف طراحی پیچک و برگ

- طراحی دو بعدی گل منبت تخت و ساده و آموزش سطح سازی از ترسیمات دو بعدی گل منبت

-  آموزش نکات مربوط به سی ان سی و تاثیر آن بر طراحی قطعات منبت

- مدلسازی پایه کانتر آشپزخانه ( ستون دور دار )

- آموزش نحوه یکپارچه کردن اجزاء پایه کانتر بگونه ای که برای اجرا با دستگاه سی ان سی مشکلی نداشته باشند.

توجه: در محیط راینو با سرعت بیشتری می توانید سطوح پیچیده مبلمان و منبت را طراحی و مدلسازی کرده و برای دستگاه های سی ان سی CNC خروجی بگیرید. حتی برای جی کد گرفتن از مدلهای منبت ایجاد شده در راینو نیاز به نرم افزار دیگری ندارید و اینکار را می توانید با استفاده از پلاگین راینوکم RhinoCam یا مدکم MadCam در راینو انجام دهید.

پنجمین دوره آموزشی طراحی مبلمان و منبت آکادمی بعد سوم ۴۴ ساعت کلاس را شامل می شود که در قالب ۱۱ جلسه ۴ ساعته برگزار خواهد شد. دانشجویان این دوره در پایان کلاس قادر خواهند بود انواع آبجکت های مرتبط با طراحی مبلمان و منبت از قبیل انواع مبل و صندلی، انواع میز، آینه ها، کابینت و کمدها و ... را طراحی و مدلسازی کامپیوتری نمایند.

این کلاس آموزش طراحی مبلمان و منبت برای افراد زیر مناسب و کارا است:

– دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته طراحی صنعتی، دانشجویان و فارغ التحصیلان معماری و طراحی داخلی، علاقه مندان به مدلسازی کامپیوتری، علاقه مندان به طراحی مبلمان، اپراتورهای دستگاه های سی ان سی CNC و افرادی که می‌خواهند به عنوان طراح سه بعدی و مدلساز رایانه ای در پروژه های شخصی و یا بازار کار مبلمان مشغول به فعالیت شوند.

 مدرس: مهندس آزاده رزاقی

 

 

شروع دوره: ۵ آبان ۹۹

 

بدیهی است که با توجه به محدودیت ثبت نام، اولویت با کسانی است که زودتر اقدام به ثبت نام قطعی نمایند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی و یا رزرو ثبت نام با تلفن آکادمی تماس و یا به محل آکادمی مراجعه بفرمایید:

تلفن: ۲۶۴۰۷۶۴۶-۰۲۱

 

تاریخ ارسال: 1399/03/21    تعداد بازدید: 804

مطالب مرتبط:
آخرین اخبار:

دوره «حضوریآنلاین» تابستانی مدلسازی و رندرینگ با راینو و V-ray راینو با %15 تخفیف تا 20 خرداد دوره «حضوریآنلاین» تابستانی مدلسازی و رندرینگ با راینو و V-ray راینو با %15 تخفیف تا 20 خرداد
دوره «حضوریآنلاین» تابستانی طراحی داخلی (معماری داخلی) با ارائه مدرک بین المللی و %20 تخفیف تا 20 خرداد دوره «حضوریآنلاین» تابستانی طراحی داخلی (معماری داخلی) با ارائه مدرک بین المللی و %20 تخفیف تا 20 خرداد
عضویت در خبرنامه:


T  +98 21  26407646