دوره آنلاین تابستانی طراحی مد و لباس با ٪۱۰ تخفیف تا ۱۵ تیر

طراحی مد و لباس (Fashion Design) یکی از پرظرفیت­ ترین گرایش­های دیزاین در بازار کار و اشتغال است. چه این اشتغال در شرکت­های تولیدی باشد و چه به صورت کار خصوصی. اما برای تبدیل شدن به یک طراح مد و لباس چه مهارت­ها و چه دانشی نیاز است؟ تفاوت میان طراح لباس صرف با یک طراح مد چیست؟ جایگاه معلومات جامعه­شناسی فرهنگی و مارکتینگ در این بین کجاست؟ و ده­ها سوال دیگر که می­تواند ذهن هر علاقمندی را به خود معطوف کند.

در دوره طراحی مد و لباس آکادمی دیزاین بعد سوم سعی بر این است که ضمن آموزش مهارت مورد نیاز در طراحی مد و لباس، به تشریح برخی مباحث پایه و ضروری نیز بپردازد و در این راه از مدرسان تخصصی و مطلع به فرآیند دیزاین استفاده برده است. این دوره از آموزش طراحی آناتومی و فیگور تا استایلینگ و سبک­شناسی و مباحث مربوط به پرسونا و نهایتا پرتفلیو مطرح و آموزش داده می­شود. شرح دروس از این قرار است:

-         طراح اندام، آناتومی و فیگور

مدرس: سرکار خانم الهه وفایی – ۳۰ ساعت  

-         مبانی طراحی مد و لباس

مدرس: سرکار خانم رویا حیدریان – ۳۰ ساعت

-پروژه مد

مدرس: آقای علی مرادی­نور – ۳۰ ساعت

 

 این دوره در مجوع در ۱۰ هفته برگزار می­شود. هنرجویان این دوره در هر هفته در ۳ جلسه کلاس آنلاین شرکت خواهند کرد.

-         به کسانی که تا ۱۵ تیر اقدام به ثبت نام قطعی نمایند ۱۰ درصد تخفیف تعلق می­گیرد.

شروع دوره: ۱۹ تیر ۱۴۰۰

 

 این دوره آموزشی به صورت آنلاین برگزار می شود. در دوره های آنلاین آکادمی بعد سوم که با حضور همزمان مدرسان و دانشجویان در کلاس مجازی برگزار می شود امکان ارتباط مستقیم بین آنها و رفع اشکالات وجود دارد. از این حیث تفاوتی با کلاس حضوری ندارد و کلیه مباحث و سرفصل های آموزشی دوره های حضوری در قالب کلاس های آنلاین یا مجازی مورد بررسی و آموزش قرار می گیرد.

 

 

با توجه به محدودیت تعداد نفرات کلاس های آموزشی آکادمی بعد سوم، بدیهی است اولویت ثبت نام با کسانی است که زودتر اقدام به ثبت نام قطعی نمایند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی و یا رزرو ثبت نام با تلفن آکادمی تماس و یا به محل آکادمی مراجعه بفرمایید:

تلفن: ۲۶۴۰۷۶۴۶

آدرس: بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک ۱۴، واحد ۴

همچنین مطالب بسیار جذاب دیزاین و اخبار مسابقات دیزاین را در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آکادمی می توانید دنبال کنید:

کانال تلگرام آکادمی بعد سوم:
http://telegram.me/third_dimension_academy
صفحه اینستاگرام آکادمی بعد سوم:
https://www.instagram.com/3rd_dimension_academy

 

 


تاریخ ارسال: 1400/04/07    تعداد بازدید: 371

مطالب مرتبط:
آخرین اخبار:

دوره «حضوریآنلاین» تابستانی مدلسازی و رندرینگ با راینو و V-ray راینو با %15 تخفیف تا 20 خرداد دوره «حضوریآنلاین» تابستانی مدلسازی و رندرینگ با راینو و V-ray راینو با %15 تخفیف تا 20 خرداد
دوره «حضوریآنلاین» تابستانی طراحی داخلی (معماری داخلی) با ارائه مدرک بین المللی و %20 تخفیف تا 20 خرداد دوره «حضوریآنلاین» تابستانی طراحی داخلی (معماری داخلی) با ارائه مدرک بین المللی و %20 تخفیف تا 20 خرداد
عضویت در خبرنامه:


T  +98 21  26407646