دوره «حضوریآنلاین» زمستانی طراحی طلا و جواهرات با %20 تخفیف تا 25 آذر

دوره های آموزشی طراحی طلا و جواهرات آکادمی بعد سوم از کاملترین دوره های «جامع و تخصصی» در کشور است که با تدریس مدرسان برجسته این گرایش برگزار می شود. این مهم را از نتیجه کار و سابقه آموزش آکادمی می توان دریافت. در پاییز۱۴۰۱ سی و یکمین دوره جامع طراحی جواهرات آکادمی بعد سوم برگزار می شود، این دوره شامل ۲ آموزش دو مهارت طراحی دستی و طراحی با نرم افزار است که توسط ۲ نفر از اساتید با دانش این حوزه برگزار می شود.

 ▪ این دوره در یک ترم ۲۰ هفته ای برگزار می گردد. به فارغ التحصیلان این دوره مدرک بین المللی فنی و حرفه ای تعلق خواهد گرفت.

- تضمین استخدام: کسانی که موفق به گذراندن کل دوره شوند، در صورت تمایل دانشجو از طرف آکادمی جهت استخدام به مراکز طراحی و تولید جواهرات معرفی می شوند.

  - 20% تخفیف ثبت نام زودهنگام به کسانی که تا 25 آذر اقدام به ثبت نام قطعی نمایند تعلق می گیرد. 


- این دوره آموزشی طراحی طلا و جواهرات به صورت آنلاین برگزار می شود. در دوره های آنلاین آکادمی بعد سوم که با حضور همزمان مدرس و دانشجویان در کلاس مجازی برگزار می شود امکان ارتباط مستقیم بین آنها و رفع اشکالات وجود دارد. از این حیث تفاوتی با کلاس حضوری ندارد و کلیه مباحثی که در کلاس حضوری تدریس می شود به صورتی کامل تشریح می گردد. 

اساتید دوره طراحی طلا و جواهرات آکادمی بعد سوم عبارتند از:

-          مونا رضایی: طراح طلا و جواهرات برندهای ترک و حوزه خلیج فارس. با 5 سال سابقه تدریس طراحی و مدلسازی طلا و جواهرات با نرم افزار ماتریکس

-          انسیه شاه آبادی:  مدرس طراحی جواهرات دانشگاه یزد، مدرس طراحی دستی جواهرات در آموزشگاه های تهران، طراح حرفه ای جواهرات


شرح دوره:

                   - اسکچینگ و راندو جواهرات، مبانی و ایده پردازی در طراحی جواهرات، شناخت انواع ست بندی و سنگ های قیمتی (سطح یک) - ۲۰ جلسه ۳ ساعته

                   - طراحی با نرم افزار ماتریکس- ۲۰ جلسه ۳ ساعته

 

* کلاسهای این دوره هم به صورت حضوری و هم آنلاین برگزار میشود که هنرجویان قادر به انتخاب هر کدام از دوره ها هستند.

 * کلاس های این دوره به صورت آفلاین نیز قابل استفاده خواهد بود و فیلم کلاس برای بالا بردن سطح آموزش و یادگیری به هنرجویان در طول مدت برگزاری کلاس در دسترس خواهد بود.


شروع دوره : هفته سوم دی  1401

 

در دوره های آنلاین آکادمی بعد سوم که با حضور همزمان مدرس و دانشجویان در کلاس مجازی برگزار می شود امکان ارتباط مستقیم بین آنها و رفع اشکالات وجود دارد. از این حیث تفاوتی با کلاس حضوری ندارد و کلیه مباحثی که در کلاس حضوری تدریس می شود به صورتی کامل تشریح می گردد.   

برای مشاهده آثار مدرسان و دانشجویان دوره طراحی جواهرات بعد سوم به لینک زیر مراجعه فرمایید:

http://www.idacademy.ir/list/?refer=4015 

با توجه به محدودیت تعداد نفرات کلاس های آموزشی آکادمی بعد سوم، بدیهی است اولویت ثبت نام با کسانی است که زودتر اقدام به ثبت نام قطعی نمایند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی و یا رزرو ثبت نام با تلفن آکادمی تماس و یا به محل آکادمی مراجعه بفرمایید:

تلفن: ۲۶۴۰۷۶۴۶

آدرس: بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک ۱۴، واحد ۴

همچنین مطالب بسیار جذاب دیزاین و اخبار مسابقات دیزاین را در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آکادمی می توانید دنبال کنید:

کانال تلگرام آکادمی بعد سوم:
http://telegram.me/third_dimension_academy
صفحه اینستاگرام آکادمی بعد سوم:
https://www.instagram.com/3rd_dimension_academy

 


تاریخ ارسال: 1400/06/19    تعداد بازدید: 791

مطالب مرتبط:
آخرین اخبار:

ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون کارشناسی ارشد طراحی صنعتی ثبت نام کلاسهای آمادگی آزمون کارشناسی ارشد طراحی صنعتی
دوره «حضوریآنلاین» زمستانی طراحی طلا و جواهرات با %20 تخفیف تا 25 آذر دوره «حضوریآنلاین» زمستانی طراحی طلا و جواهرات با %20 تخفیف تا 25 آذر
عضویت در خبرنامه:


T  +98 21  26407646