آغاز ثبت نام کلاسهای آنلاین آمادگی کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی ۱۴۰۱ با ٪۱۵ تخفیف تا ۱۵ مهر

نا به تغییرات اعمال شده در شرایط آزمون کارشناسی ارشد طراحی صنعتی، این رشته جزو رشته های «شناور» محسوب می شود. به همین خاطر ترافیک افراد شرکت کننده در کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی در سالهای اخیر بیشتر و کسب موفقیت در آن دشوارتر شده است. این دلایل باعث شده است که نیاز بیشتری به آموزش صحیح، زمانبندی و برنامه ریزی مدون برای کسب رتبه های قابل قبول احساس شود.

پس از برگزاری ۹ ساله کلاسهای کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی در آکادمی دیزاین بعد سوم و کسب افتخارات و موفقیت های چشمگیرتوسط دانشجویان این آکادمی، ثبت نام دوره آمادگی کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی آکادمی دیزاین بعد سوم برای کنکور ۱۴۰۱ آغاز شده است.

- ۱۵٪ تخفیف به کسانی که تا ۱۵ مهر اقدام به ثبت نام قطعی نمایند تعلق می گیرد.

حال نگاهی مختصر و کوتاه به موفقیت های دانشجویان آکادمی بعد سوم در سالهای اخیر در کنکور ارشد طراحی صنعتی خواهیم داشت:

-          در ۵ سال گذشته، ۷۸ در صد از پذیرفته شدگان دانشکده هنرهای زیبای تهران را دانشجویان آکادمی بعد سوم به خود اختصاص داده اند (۴۵ نفر از ۵۷ نفر پذیرفته شده)

 

هدف گروه آموزشی کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی آکادمی بعد سوم در کنکور تئوری و عملی ارشد طراحی صنعتی این است که «میزان اطلاعات تئوری و آموزش عملی که در مدت آموزش در آکادمی بعد سوم به دانشجویان ارائه می شود، بسیار بیشتر از اطلاعات و آموزش های ارائه شده مطالب کنکوری در طول دوره کارشناسی در دانشگاه است». به همین دلیل است که بسیاری از حائزان رتبه های تک رقمی کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی در آکادمی بعد سوم، با وجود رشته ای غیر از طراحی صنعتی در مقطع کارشناسی، در کنکور ارشد طراحی صنعتی موفق به کسب رتبه تک رقمی شدند. ضمنا نظر دانشجویان سالهای گذشته بعد سوم گواهی بر صحت این ادعای گروه آموزشی بعد سوم است.

شروع دوره آمادگی کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی امسال از آبان ۱۴۰۰ خواهد بود. آکادمی دیزاین بعد سوم برای متقاضیان این دوره شرایط ویژه ای را در نظر گرفته است.

-          ضمنا کلیه هزینه ها به صورت اقساط ماهانه قابل پرداخت است و نیازی به پرداخت یکجای هزینه ها نیست.

- کلاسها بصورت آنلاین برگزار خواهد شد و تعامل بین اساتید با دانشجویان در همه مراحل آموزش -چه در حین برگزاری کلاس و چه بعد از کلاس- وجود خواهد داشت.

 

دروس دوره:

- زبان عمومی و تخصصی - ۱۲ جلسه .... مدرس: استاد حسن یعقوبی

- تاریخ هنر و طذاحی صنعتی - ۱۲ جلسه .... مدرس: استاد نواب بحرینی

- مبانی نظری طراحی صنعتی - ۸ جلسه .... مدرس: استاد مهدی اصل فلاح

- مواد و روش های تولید - ۱۳ جلسه .... مدرس: استاد حسن لطیفی

- ارگونومی و آنتروپومتری - ۸ جلسه .... مدرس: استاد زهره اریسیان

- مباحث فنی - ۸ جلسه .... مدرس:  امین ضیغمی

- مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی - هر هفته تا کنکور .... مشاور: استاد نواب بحرینی

 

همچنین برای آشنایی بیشتر با کنکور کارشناسی ارشد طراحی صنعتی و سرفصل ها و دروس آن و گفتگو با رتبه های برتر سالهای گذشته می توانید به عضویت کانال کنکور ارشد طراحی صنعتی درآیید:

لینک سوپرگروه تلگرام کنکور ارشد طراحی صنعتی: https://t.me/joinchat/BfhC2kNxYl1jcOdCYPFzEg


برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام جهت حضور در این جلسه رایگان با تلفن آکادمی تماس بگیرید.

تلفن: ۲۶۴۰۷۶۴۶

آدرس: بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک 14، واحد4

کانال تلگرام آکادمی بعد سوم:  http://telegram.me/third_dimension_academy

صفحه اینستاگرام آکادمی بعد سوم: https://www.instagram.com/3rd_dimension_academy

 

تاریخ ارسال: 1400/06/19    تعداد بازدید: 351

مطالب مرتبط:
آخرین اخبار:

دوره «حضوریآنلاین» تابستانی مدلسازی و رندرینگ با راینو و V-ray راینو با %15 تخفیف تا 20 خرداد دوره «حضوریآنلاین» تابستانی مدلسازی و رندرینگ با راینو و V-ray راینو با %15 تخفیف تا 20 خرداد
دوره «حضوریآنلاین» تابستانی طراحی داخلی (معماری داخلی) با ارائه مدرک بین المللی و %20 تخفیف تا 20 خرداد دوره «حضوریآنلاین» تابستانی طراحی داخلی (معماری داخلی) با ارائه مدرک بین المللی و %20 تخفیف تا 20 خرداد
عضویت در خبرنامه:


T  +98 21  26407646