دوره «حضوریآنلاین» بهاری طراحی داخلی (معماری داخلی)

طراحی داخلی و زیرمجموعه ­های آن اعم از طراحی دکوراسیون داخلی و معماری داخلی همواره یکی از جذاب­ترین و پردرآمدترین گرایشان دیزاین بوده است. با این حساب افراد زیادی با تخصص­های متنوع و اغلب بی­ارتباط با دیزاین این حیطه شغلی را برای حضور خود در بازار انتخاب می­کنند و اغلب نیز مورد استقبال مخاطبان خود واقع نمی­شوند. چرا که برای کسب موفقیت در زمینه کاری باید به طیف وسیع و جامعی از مهارت­ها و دانش­های اولیه آگاه بود و اشراف داشت. در این صورت است که با علم به نیاز مخاطب و انواع گوناگون شیوه­های طراحی داخلی می­توان به ایده­آل نظر مخاطبان یا مشتریان خود دست یافت و زمینه­ رسیدن به موفقیت شغلی را فراهم نمود. غالبا برای دست یافتن به این حد از اطلاعات و علوم نیازمند کسب تجربه کاری مناسب در ایده­پردازی، پرزانته ایده­ها، نحوه مذاکره، عقد قرارداد و ... است که ما در آکادمی دیزاین بعد سوم سعی بر پوشش دادن همه این نیازها و ملزومات داریم.

آکادمی دیزاین بعد سوم در پاسخ به نیاز مبرم علاقمندان به طراحی داخلی و درخواست­های مکرر، دوره پاییزی خود را به صورت حضوریآنلاین برگزار می کند. این دوره زیر نظر طراح داخلی مجرب و خوش­ذوق مهیار صامت حقیقی برگزار می­شود. این دوره در ۲ ترم حدودا  3 ماهه برگزار می­شود و در هر ترم ۲ سرفصل آموزشی ارائه می­شود.

درس­های این دوره به شرح زیر است:

ترم اول:

-طراحی دستی و مبانی طراحی داخلی شامل مبانی هنرهای تجسمی و رنگ­شناسی، سبک­شناسی و روند تاریخی، اصول طراحی فضاهای اداری، تجاری و مسکونی، مبانی طراحی دستی در طرراحی داخلی و درک اصول اولیه اسکچ طراحی داخلی

مدرس: مهیار صامت حقیقی – 36ساعت

نرم افزارهای تخصصی طراحی داخلی شامل مدلسازی با نرم­افزار راینو (Rhino) و رندرینگ با نرم افزار وی ری مکس (Vray-Max)

 مدرس: الناز رضایی – 48 ساعت

 

ترم دوم:

-         شناخت مواد و متریال و اجرایی کردن پروژه­ شامل آشنایی با مواد و مصالح موجود در طراحی داخلی، بررسی نحوه اجرایی کردن یک پروژه

مدرس: مهیار صامت حقیقی - 30 ساعت

-        پروژه پایانی: شامل مباحث پیشرفته در کاربرد نرم افزارهای تخصصی و ارائه کار به کارفرما

مدرسین: مهیار صامت حقیقی،  الناز رضایی – 48 ساعت

 

 • ۱۵٪ تخفیف به کسانی که تا ۲۰ اسفند اقدام به ثبت نام قطعی نمایند تعلق می گیرد. 


شروع دوره : هفته اول اردیبهشت 1402

  

 این دوره آموزشی هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین برگزار می شود. هنرجویان عزیز قادر به انتخاب هر کدام از این دوره ها هستند.

در دوره های آنلاین آکادمی بعد سوم که با حضور همزمان مدرسان و دانشجویان در کلاس مجازی برگزار می شود امکان ارتباط مستقیم بین آنها و رفع اشکالات وجود دارد. از این حیث تفاوتی با کلاس حضوری ندارد و کلیه مباحث و سرفصل های آموزشی دوره های حضوری در قالب کلاس های آنلاین یا مجازی مورد بررسی و آموزش قرار می گیرد.

 

 

** کلاسهای آکادمی بعد سوم به صورت آفلاین نیز  تا یک هفته برای استفاده کاملتر از مباحث کلاسی در دسترس هنرجویان قرار خواهد داشت.


با توجه به محدودیت تعداد نفرات کلاس های آموزشی آکادمی بعد سوم، بدیهی است اولویت ثبت نام با کسانی است که زودتر اقدام به ثبت نام قطعی نمایند.

برای کسب اطلاعات تکمیلی و یا رزرو ثبت نام با تلفن آکادمی تماس و یا به محل آکادمی مراجعه بفرمایید:

تلفن: ۲۶۴۰۷۶۴۶

آدرس: بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک ۱۴، واحد ۴

همچنین مطالب بسیار جذاب دیزاین و اخبار مسابقات دیزاین را در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آکادمی می توانید دنبال کنید:

کانال تلگرام آکادمی بعد سوم:
http://telegram.me/third_dimension_academy
صفحه اینستاگرام آکادمی بعد سوم:
https://www.instagram.com/3rd_dimension_academy

 


تاریخ ارسال: 1400/06/19    تعداد بازدید: 544

مطالب مرتبط:
آخرین اخبار:

دوره «حضوریآنلاین» بهاری مدلسازی و رندرینگ راینو و وی ری و ساب دی دوره «حضوریآنلاین» بهاری مدلسازی و رندرینگ راینو و وی ری و ساب دی
دوره «حضوریآنلاین» بهاری طراحی داخلی (معماری داخلی) دوره «حضوریآنلاین» بهاری طراحی داخلی (معماری داخلی)
عضویت در خبرنامه:


T  +98 21  26407646