کلاس های آنلاین آزمون عملی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی 1402

کنکور عملی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی(آزمون عملی) نقش بسزایی در تعیین رتبه کل داوطلبان کنکور ارشد و محل قبولی آنان در دانشگاه دارد. میزان تاثیر آزمون عملی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی در رتبه کل معادل 28 درصد است (ضریب 10 برای کنکور مرحله اول و ضریب 4 برای کنکور عملی). بنابراین به هیچ وجه نباید قبل از آزمون عملی ارشد خود را موفق یا شکست خورده دانست، چرا که تاثیر آزمون عملی می تواند رتبه 3 رقمی مرحله اول(کنکور تئوری)را به رتبه ای زیر 20 ارتقاء بخشد. به همین صورت می تواند رتبه تک رقمی را به رتبه 2 رقمی یا 3 رقمی تبدیل کند. بسیاربودند داوطلبانی که پس از آزمون عملی ارشد رتبه مرحله اول آنها به طور چشمگیری تغییر یافته است.

آکادمی دیزاین بعد سوم موفق ترین مرکز آموزشی آزمون های کارشناسی و کارشناسی ارشد طراحی صنعتی با سابقه درخشان آموزشی و با بهره گیری از تجارب گذشته و استفاده از برترین اساتید حوزه آزمون عملی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی، برنامه مدون و جامع را در جهت تقویت بنیه علمی و کار عملی داوطلبان ارائه می دهد. شرح دوره آمادگی آزمون عملی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی آکادمی بعد سوم بدین صورت خواهد بود:


- طراحی دست آزاد(اسکچینگ)، بهبود فرم دهی و اصول حرفه ای شدن طراحی / 18 ساعت
مدرس: مهیار صامت حقیقی

-رنگ آمیزی، راندو با ماژیک: 15 ساعت
مدرس: معین کهریزی

- اصول و محتوبات شیت بندی و نکات امتیاز آور در آزمون عملی: 18 ساعت
مدرس: نواب بحرینی، در این کلاس از دانش و تدریس اساتید دیگر: مهدی اصل فلاح، زهره اریسان و سینا حسنلو در راستای ارتقای دانش هنرجویان استفاده خواهد شد.

- کلاسهای این دوره به صورت آنلاین و با بالاترین کیفیت و با استفاده از تکنولوژی آمورشی بالا ارائه می شود. جلسات این دوره آنلاین تا یک هفته به صورت آفلاین نیز قابل استفاده خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و دست یافتن به آگاهی های تکمیلی با تلفن آکادمی تماس و یا به محل آکادمی بعد سوم مراجعه فرمایید.

 شروع دوره: 15 اسفند 1401

تلفن: 26407646- 021

آدرس: بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک 14، طبقه اول، واحد 4

 

کانال تلگرام آکادمی بعد سوم:

http://telegram.me/third_dimension_academy

صفحه اینستاگرام آکادمی بعد سوم:
https://www.instagram.com/3rd_dimension_academy


تاریخ ارسال: 1401/03/01    تعداد بازدید: 305

مطالب مرتبط:
آخرین اخبار:

دوره «حضوریآنلاین» تابستانی مدلسازی و رندرینگ با راینو و V-ray راینو با %15 تخفیف تا 20 خرداد دوره «حضوریآنلاین» تابستانی مدلسازی و رندرینگ با راینو و V-ray راینو با %15 تخفیف تا 20 خرداد
دوره «حضوریآنلاین» تابستانی طراحی داخلی (معماری داخلی) با ارائه مدرک بین المللی و %20 تخفیف تا 20 خرداد دوره «حضوریآنلاین» تابستانی طراحی داخلی (معماری داخلی) با ارائه مدرک بین المللی و %20 تخفیف تا 20 خرداد
عضویت در خبرنامه:


T  +98 21  26407646