دوره آموزش طراحی طلا و جواهرات با ارائه مدرک بین المللی

آکادمی دیزاین بعد سوم تنها مرکز آموزش طراحی طلا و جواهرات با محوریت طراحی  (design based) در ایران است که در همه ی دوره های برگزار شده خود، آموزش دیزاین جواهرات با تکیه بر اصل خلاقیت و ایده پردازی در کنار شناخت مبانی علمی طراحی جواهرات را مدنظر قرار داده است.

دوره های آموزشی طراحی طلا و جواهرات آکادمی بعد سوم تنها دوره «جامع و تخصصی» در کشور است که با تدریس مدرسان برجسته برگزار می شود. این مهم را از نتیجه کار و سابقه آموزش آکادمی می توان دریافت . این دوره در ۲ درس توسط ۲ نفر از اساتید با دانش این حوزه برگزار می شود.

به فارغ التحصیلان این دوره مدرک بین المللی فنی و حرفه ای ارائه می گردد.

در این دوره به آموزش کلیه موارد و مطالب مورد نیاز یک طراح طلا و جواهرات پرداخته خواهد شد. علاقمندان در این دوره می توانند ضمن فراگیری مهارت اسکچینگ و راندو طلا و جواهرات با مبانی و اصول مورد نیاز برای یک طراح حرفه ای نیز آشنا شوند. همچنین شرکت کنندگان در این دوره توانایی مدلسازی با نرم افزار ماتریکس را از سطح مقدماتی تا سطح پیشرفته آموزش خواهند دید.

مونا رضایی، مهلا رئیسی

طراحی با نرم افزار matrix 

انسیه شاه آبادی

ایده پردازی، اسکچینگ، راندو و مبانی طراحی جواهرات)

 

 

 

 

 

 

برای مشاهده نمونه کارهای فارغ التحصیلان دوره طراحی طلا و جواهرات آکادمی دیزاین بعد سوم به لینک زیر مراجعه فرمایید:

http://www.idacademy.ir/list/?refer=4015 

برای کسب اطلاعات تکمیلی و یا رزرو ثبت نام با تلفن آکادمی تماس و یا به محل آکادمی مراجعه بفرمایید:

تلفن: ۲۶۴۰۷۶۴۶-۰۲۱

آدرس: تهران، بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک 14، واحد 4تاریخ ارسال: 1395/10/02    تعداد بازدید: 3285

مطالب مرتبط:
آخرین اخبار:

دوره «حضوریآنلاین» تابستانی مدلسازی و رندرینگ با راینو و V-ray راینو با %15 تخفیف تا 20 خرداد دوره «حضوریآنلاین» تابستانی مدلسازی و رندرینگ با راینو و V-ray راینو با %15 تخفیف تا 20 خرداد
دوره «حضوریآنلاین» تابستانی طراحی داخلی (معماری داخلی) با ارائه مدرک بین المللی و %20 تخفیف تا 20 خرداد دوره «حضوریآنلاین» تابستانی طراحی داخلی (معماری داخلی) با ارائه مدرک بین المللی و %20 تخفیف تا 20 خرداد
عضویت در خبرنامه:


T  +98 21  26407646