دوره جامع طراحی داخلی

دوره کاربردی طراحی داخلی با رویکرد آمادگی برای بازار کار

فعالیت در زمینه طراحی داخلی  یا طراحی دکوراسیون داخلی نیازمند گستره وسیعی از دانش ها و مهارت ها است. دانش و مهارتی که نه تنها از طریق آموزش های علمی و هنری، که گاهاَ به واسطه تجربه کار در بازار منتقل می شود. در صورت آشنایی با تمام علوم و فنون ، دانش و هنر و مهارت های مذاکره و شناخت کاربر یا مشتری است که می توان به عنوان یک طراح داخلی وارد این عرصه شد و دیگران را به جلب اعتماد وادار کرد.

طراحی داخلی، گرایشی از دیزاین است که با وجود ضعف صنایع تولیدی و فنی در ایران هم چنان قابل ذکرترین و پرمخاطب ترین زمینه کاری را پیش روی فارغ التحصیلان و علاقمدان دیزاین قرار می دهد.

آکادمی دیزاین بعد سوم با در نظر گرفتن این موارد ذکر شده، دوره جامع و کاربردی طراحی داخلی خود را به گونه برنامه ریزی و سیلابس بندی کرده است که فارغ التحصیلان این دوره بتوانند به راحتی وارد بازار کار شده و به موفقیت دست یابند. در این دوره همه آن چیزی که یک علاقمند تبدیل یه طراح داخلی یا طراح دکوراسیون داخلی شود را شامل می شود.

  

 

این دوره در 2 ترم حدودا 4 ماهه برگزار خواهد شد. موارد آموزشی این دوره عبارتند از:

مبانی طراحی داخلی- مدرس: مهیار صامت حقیقی

نرم افزار تخصصی طراحی داخلی - مدرس: الناز رضایی

-مواد و متریال مورد کاربرد در طراحی داخلی (1) -مدرس: مهیار صامت حقیقی

رندرینگ نرم افزار و پروژه پایانی- مدرس: الناز رضایی

30 ساعت

48 ساعت

30 ساعت

48ساعت

در ان دوره به صورت مشروح به تدریس مباحث زیر پرداخته می شود:

- نرم افزارهای  rhino ceros, v-ray max

- مبانی ، اصول و استانداردهای طراحی داخلی

- شناخت نور و نورپردازی

- مواد و متریال و ساخت و اجرا در طراجی داخلی

- اصول مذاکره و قرارداد

- سبک شناسی طراحی داخلی

- روش های ارائه (presentation)

مدرسان انتخاب شده برای تدریس این دوره ها، از بین افراد توانمندی که سابقه درخشان در حرفه و تخصص طراحی داخلی داشته باشند و نیز مسلط به دانش تئوری مورد نیاز این زمینه دیزاین باشند، انتخاب شده اند.

آدرس: بلوار میرداماد، خیابان شمس تبریزی شمالی، پلاک 14، طبقه اول، واحد 4

تلفن: 26407646- 021


تاریخ ارسال: 1395/10/06    تعداد بازدید: 1876

مطالب مرتبط:
آخرین اخبار:

دوره «حضوریآنلاین» تابستانی مدلسازی و رندرینگ با راینو و V-ray راینو با %15 تخفیف تا 20 خرداد دوره «حضوریآنلاین» تابستانی مدلسازی و رندرینگ با راینو و V-ray راینو با %15 تخفیف تا 20 خرداد
دوره «حضوریآنلاین» تابستانی طراحی داخلی (معماری داخلی) با ارائه مدرک بین المللی و %20 تخفیف تا 20 خرداد دوره «حضوریآنلاین» تابستانی طراحی داخلی (معماری داخلی) با ارائه مدرک بین المللی و %20 تخفیف تا 20 خرداد
عضویت در خبرنامه:


T  +98 21  26407646